Social Icons

wtorek, 28 lipca 2015

Jak jeść zdrowo na wakacjach?

Hej,hej 
 Jak czytacie ten post to właśnie jestem w trakcie moich drugich wakacji ale nie mogłam was zostawić bez żadnego wpisu a więc, dzisiaj o tym jak jeść zdrowo na wakacjach i nie tylko!1.Jeżeli nie mamy wykupionych śniadań/obiadów/kolacji to nawet lepiej ponieważ możemy jeść jak w domu.
A co jak nie ma gdzie gotować?
 Wtedy wychodzimy na miasto i szukamy,szukamy,szukamy aż znajdziemy dobrą restaurację i oczywiście zapominamy,że istnieje kebab,hamburger. Wybieramy jak najzdrowsze opcje i najlepiej z dużą ilością warzyw  w postaci surówki lub sałatki. 

2.Pojemniki,pojemniki  i jeszcze raz pojemniki
Chyba nie muszę przypominać,że pojemniki powinny być zawsze z nami ? Można do nich włożyć wszystko i nie martwić się,że będzie trzeba jeść na mieście.Wystarcz,że przed wyjściem pokroimy owoce i wrzucimy do pojemnika i mamy gotowy posiłek!
3.Nawadnianie !
To przede wszystkim  w (oby) tak upalne dni ! Zawsze ale to zawsze powinniśmy mieć przy sobie butelkę wody.
Możemy postawić także na soki świeżo wyciskane przez nas lub kupione.

W piątek po raz pierwszy byłam w restauracji o nazwie Green Way na razie nie mogę się wypowiedzieć bo piłam tylko sok(który był prze przepyszny!) Ale myślę,że będę tam zaglądać i próbować czegoś innego i na pewno dam wam znać :) A może wy macie coś do polecenia z Green Way ?
Tutaj macie wykaz lokali. Klik :) Może jest właśnie w waszym mieście?!
4. Unikamy smażonego
Jeżeli mamy taką możliwość a z pewnością mamy to unikajmy smażonych potraw. Najczęściej są smażone w głębokim oleju :( Lepiej wziąć to samo ale  z grilla a najlepiej na parze !

I co ? Da radę jeść dalej tak samo na przeróżnych wyjazdach ?
Jeżeli macie jakieś swoje rady to dajcie koniecznie znać!
Miłego treningowego dnia !
                                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Sample Text

Sample Text

 
Blogger Templates